3 Şubat 2010 Çarşamba

Dua...

"....topu topu bildiğim 4 dua var zaten. Okuyorum okuyorum başa dönüyorum. En sonunda baktım önümde Hakan Şükür var. Allah'ım dedim, Hakan Şükür'ün ettiği bütün dualara katılıyorum..."

4 yorum:

or-ka dedi ki...

hasan sas cogu gs macinda en fazla tepki gosterdigim futbolcularin basinda gelirdi. ama yorumculuk yapmaya basladiktan sonra onyargilarim biraz degisti. inandigi seyi cekinmeden soyleyebilmesi ve dobra dobra konusmasi hosuma gidiyor. haa bir de cocuguna koydugu ismin onyargilarimin degismesindeki etkisi de gozardi edilemez.

adananin iki takiminin farkli durusunu sergileyen birer ornek var onumuzde; fatih terim adanasporken, hasan sas ise adanademirspor sanki biraz.

Diego dedi ki...

neymiş oglunun adi ?

ama ne olursa olsun sevmiyorum bu adamı.
o kadar. acik net

ArenaFutbol dedi ki...

EN IYI BLOG YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

ArenaFutbol ekibi olarak genç yazarlar ve bunlara olanak sağlayan Futbol bloglarına çok önem veriyoruz. Farklı fikirler, değinilmemiş noktalar bu bloglar sayesinde ortaya çıkıyor. Bazen komik bir resim, bazen bir maç analizi, bazende bir transfer haberi bizi gazetelerden alıkoyup blog okumaya yöneltiyor.
Bizde bu çok değerli blogların arasından en değerlileri, en özgünlerini ve en iyilerini bulmak ve yaymak istiyoruz. Bu uğurda "EN İYİ FUTBOL BLOGU" yarışmasını düzenliyoruz.

Yarışmanın kayıtları başlamıştır. Aşağıdaki başvuru formunu doldurun ve aday olmaya hak kazanın

http://forum.arenafutbol.org/blog-dunyas-f149/en-yi-blog-yarmas-bavurular-t13226.htm

or-ka dedi ki...

cocuguna 'yusuf deniz' ismini koymus.